  • Mens Vintage Loose Stripe Printed V-Neck Long Sleeve T-Shirt 72952244Y
Size: Size Chart
Color:
10% Off Your 1st Order, Use Code: WELCOME
  • Qty:
Product Information
Every product you purchased, a donation goes directly to your favorite charity.
  • Style: Vintage
  • Fit: Loose fit
  • Collar: V-neck
  • Sleeve Length: Long sleeves
  • Fabric: Polyester blend
  • Pattern: Stripe print
  • Season: Suitable for all seasons
  • Occasion: Perfect for casual outings, weekend gatherings, and relaxed occasions
Sku:Mens Vintage Loose Stripe Printed V-Neck Long Sleeve T-Shirt 72
DELIVERY & RETURN?
You May Also Like
278 customers also liked
REVIEWS & SHOWS (0)
Write Review
inches
cm
Size LENGTH BUST SHOULDER
S 27.6" 40.6" 22"
M 28.3" 42.5" 22.8"
L 29.1" 44.5" 23.6"
XL 29.9" 46.5" 24.4"
2XL 30.7" 48.8" 25.2"
3XL 31.5" 51.2" 26"